2125 CALACATTA BRASIL
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 2125 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 15 |
| Length | 305cm / 120inch |
| Height | 180cm / 71inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 320kg |